Knox. Špičková ochrana motorkáře
Knox. Špičková ochrana motorkáře

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.knox.cz/www/wp-content/themes/golden-egg/single.php on line 246
Button 1 default text
Button 2 default text

S Knoxem do Maroka na Monkey Bikes

Angličanky Molly a Georgia se obrátily na výrobce Knox s nápadem projet na motorkách Maroko. Což je na dvě mladé dívky celkem nezvyklé dobrodružství. U Knoxu tento plán vzbudil zájem a chtěli vědět víc. Šokujícím zjištěním bylo, že dívky chtějí cestu absolvovat na malých motocyklech Monkey, a to dokonce bez jakýchkoliv předchozích zkušeností s jízdou na motorce!

knox motocyklové chrániče

Plán byl projet z Merzougy do Terres D’Amanar za 7 dní, překračující typický rozmanitý terén v Maroku. Patří sem běžné cesty, skalní stezky, obrovská poušť a některé zasněžené horské hřebeny. U Knoxu to vzbudilo nadšení a podpořili dívky v jejich dobrodružství.

Samozřejmě, že se takovou cestu musíte hodně plánovat. Pro Molly a Georgii to znamenalo naučit se na motorce, naplánovat trasy a zajistit veškeré nezbytné dokumentace. Na Knoxu bylo vybrat správné chrániče a oblečení na motorku.  Vybrané produkty museli být pohodlné a bezpečné za každého počasí a ve všech druzích terénu.


Použité produkty Knox

Protektorovaná bunda Knox Zephyr

Zephyr bunda je navržena pro maximální prodyšnost a pohodlí v horkých podmínkách, takže nejenže se stará o ochranu, ale také zajišťuje prodyšnost, a tím udržoval dívky soustředěné během jejich cesty.

motorkářská bunda Knox Zephyr

Kevlarové jeansy Knox

Jeansy byly vybírány nejen pro jejich skvělý vzhled, ale také proto, aby poskytly maximální ochranu. Díky tomu, že jsou chrániče lehce výjímatelné, tak se snadno přecházelo mezi jízdou a zkoumáním toho nejlepšího z Maroka.

Kevlarové jeansy Roseberry

 

Funkční oblečení Knox

Spodní vrstva oblečení – lehká, měkká, ideální pro odvádění vlhkosti v horku s  antibakteriálními vlastnosti, které pomáhají udržet se v suchu po celý týden.

pánské funkční triko

Rukavice Knox Orsa

Část výbavy, která dostala nejvíce zabrat.  Rukavice Orsa. Díky vysokému stupni ochrany a prodyšnosti byly skvělou volbou na takovou cestu.

Motocyklové textilní rukavice Knox Orsa

Proti chladu Cold Killers

Když se ochladí počasí, oblékáme CK! Na takovém výletu není prostor pro 3 různé oblečení, takže jsme potřebovali lehké, ale fungující řešení pro chladnější a deštivé podmínky.

dámská moto bunda

 

Získaná zpětná vazba na vybrané produkty byla skvělá a marocký výlet byl prvním z mnoha výletů na motocyklech pro Molly a Georgii.

 

Autor

Knox CZ

Publikováno

10.10.2018

Rubriky

Štítky

Žádné štítky

Komentáře

0

Sdílejte s přáteli

Váš komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva
logo-knox

© 2018 KNOX – Česká Republika | Web od MAXON DESIGN s.r.o.