Knox. Špičková ochrana motorkáře
Knox. Špičková ochrana motorkáře

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.knox.cz/www/wp-content/themes/golden-egg/single.php on line 246
Button 1 default text
Button 2 default text

Babička říkala…

Babička mi vždycky říkala,

nejezdi na tý motorce v kraťasech… Budou tě bolet kolena…

 

Bez chráničů kolen ani ránu na motocyklu. Nejhorší variantou jsou samozřejmě kraťasy. Při pádu může dojít k ošklivým a zraněním s těžkými následky, a přestože nespadnete, tak je jasné, že kolena se ozvou v pozdějším věku. Stejně tak jako pokud nebudou kolena chráněny při jízdě v chladném počasí.

Nechráněná kolena, která jsou vystavena vnějším vlivům na motocyklu můžou být později velkou starostí. Pokud takto kolena trpí, tak zde může dojít k řadě komplikací, které rozpoznáte tak, že se omezuje hybnost kloubu, ozývá se praskání a skřípání nebo vrzání, nebo koleno otéká.  Při zhoršení příznaků bez vyhledání lékaře, může dojít k nevratným změnám. Diagnózy se pak mohou lišit, od artritidy, přes různé zánětlivé procesy v kloubu, nebo poranění šlachy, chrupavky, vazů, či čéšky.

Vyjímatelné samostatné kolenní chrániče Microlock

V dnešní době, pokud při jízdě motocyklu použijete kalhoty k tomu určené, tak již certifikované kolenní chrániče jsou jejich samozřejmou a povinnou součástí. Knox však nabízí samostatné výměnné chrániče Microlock, které jsou jednak mnohem pohodlnější, díky unikátní technologii a současně výborně pracují v případě nárazu. Další variantou jsou samostatné chrániče, které se navlékají přímo na koleno a zajišťují maximální ochranu při pádu. Proti větru a chladu jsou pak skvělou volnou nákoleníky Cold Killers z funkčních materiálů.

Nasazovací motocyklové chrániče kolen Knox Defender

Funkční nákoleníky proti větru Cold Killers HOT KNEES

Autor

knoxcz

Publikováno

27.1.2018

Rubriky

Komentáře

2

Sdílejte s přáteli

Váš komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 12288 bytes) in /www/doc/www.knox.cz/www/wp-includes/wp-db.php on line 1924