Button 1 default text
Button 2 default text

Michal Prášek o smolné sezoně 2018

Rukavice Knox Handroid měli letos dost práce, Michal bohužel nezažil tak povedenou sezonu jako v posledních letech.

Michal Prášek letos startoval opět v několika  šampionátech. V posledních třech letech, kdy vládl třídě Stock 1000 v mistrovství Alpe Adria, se letos potýkal s technickými problémy a také bohužel s pády. Naštěstí Michal používá jen špičkové vybavení, do jeho výstroje patří motocyklové závodní rukaviceKnox Handroid, takže se veškeré pády obešly bez zranění. Pouze několik dílčích umístění na stupních vítězů bylo slabou náplastí na nepříliš zdařenou sezonu. Chuť si Michal spravil v českém mistrovství CAMS, který kombinuje autodromy, přírodní okruhy a dráhy na letištích, zde Michal získal titul. Současně ještě havlíčkobrodský závodník stihl odjet český šampionát minimotocup, kde také získal titul.

Letošní moje 22. sezóna byla bohužel nejmíň povedená, hodně bolestivá, komplikovaná a náročná ve všech směrech. I přes tyto neshody se nám podařilo s týmem Roháč & Fejta motoracing vyhrát mezinárodní šampionát cams přírodních okruhů a minimoto cup 🙂 Nezbývá nic jiného než se poučit z chyb, které se letos přihodily a začít makat na sezoně 2019, která věřím, že bude zase silná, jako ty sezóny předešlé 🙂

Moc chci poděkovat Pavlovi Roháčovi, mému tátovi, mé mamce, všem členům týmu, fanouškům..

Moc děkuji všem našim sponzorům, kteří nám moc pomáhají a to jak v dobrých, tak právě i slabších časech, moc si toho vážím. Z pohledu závodníka se budu snažit v příští sezoně udělat vše pro to, aby jsme byli zase na vrcholu, jak v šampionátu Alpe Adria, tak i dalších závodech.

Michal je držitelem absolutního traťového rekordu na chorvatském okruhu Rijeka !